Czy dojdzie do konfrontacji Charlotte Flair z Rondą Rousey?, Powstanie nowej stajni na SmackDown, Braun Strowman z drobnym urazem oka

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że oficjele WWE poważnie zastanawiają się nad zorganizowaniem konfrontacji z udziałem obecnej mistrzyni kobiet RAW, czyli Rondy Rousey oraz Charlotte Flair, której status mocno ucierpiał w konfrontacji z obecną SmackDown Women’s Champion Becky Lynch. Kilka osób uważa, że gdyby doszło do walki Rondy z Charlotte, to fani byli by zainteresowani wydarzeniami w ich meczu. Niestety sytuacja obu zawodniczek jest kiepska, a Ronda Rousey z tygodnia na tydzień otrzymuje coraz to większy hejt od fanów.

» Portal PWInsider.com informuje, że powrót The Big Showa na tysięcznym odcinku SmackDown Live może nie być jednorazowym występem w telewizji. Podobno na backstage’u wiele osób używało nazwy ShowBar, po tym jak doszło do połączenia największego atlety na świecie z obecnymi mistrzami tag teamowymi SmackDown, czyli The Bar(Sheamus oraz Cesaro).

WWE Superstar Braun Strowman za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie ukazujące drobny uraz oka jakiego nabawił się po ataku RAW Tag Team Championa Drew McIntyre na poniedziałkowym Monday Night RAW.