Dlaczego Daniel Bryan będzie mistrzem WWE po Crown Jewel?, Ronda Rousey wprowadzona do Total Divas?, Mia Yim o podpisaniu kontraktu z WWE

» Według najnowszych informacji przedstawiciele WWE chcą, aby na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej, Daniel Bryan pokonał AJ Stylesa, przez co zdobędzie WWE Championship. Taka sytuacja może mieć miejsce ze względu na chęć odwrócenia uwagi fanów, którzy nie są zadowoleni z występu w Arabii Saudyjskiej po ostatnich kontrowersjach. Portal Dirty Sheets twierdzi, iż WWE otrzyma 60 milionów dolarów za event Crown Jewel.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że oficjele WWE mają w planach wprowadzenie RAW Women’s Champion Ronde Rousey do Total Divas. Obecny sezon Total Divas nie idzie po myśli WWE, ponieważ doświadczyliśmy wielkiego spadku ratingu i jest, to jeden z najgorszych wyników od 2013 roku.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z uczestniczką tegorocznego turnieju Mae Young Classic, Mia Yim odnośnie podpisania kontraktu z World Wrestling Entertainment:

”Nadal nie mogę uwierzyć, że to jest prawdziwe i że po tym wszystkim tak się stało – powiedziała emocjonalnie Yim. Nie wiem, co powiedzieć, po prostu jestem szczęśliwa. I nie wiem, czy to się naprawdę dzieje”.