Becky Lynch vs Ronda Rousey na WrestleManii 35?, AJ Styles vs Daniel Bryan o WWE Title na SmackDown, All Elite Wrestling współpracuje z OWE

» Na SmackDown dowiedzieliśmy się, że podczas PPV Royal Rumble dojdzie do konfrontacji z udziałem SmackDown Women’s Champion Asuki oraz Becky Lynch. Pretendentka w poniżej zamieszczonym materiale wideo wypowiedziała się na temat WrestleManii oraz szansy na walkę z Rondą Rousey:

“Powiedziałam, że wygram i zrobiłam wszystko, co powiedziałam. Są pewne rzeczy, których nie można wziąć pod uwagę, takie jak Ronnie wkładająca swoją dziwaczną głowę tam, gdzie jej nie ma i ingerując w mój mecz, co kosztowało mnie utratą mistrzostwa. Jest ona jednym z wielu tchórzy z RAW. Ona nie jest takim mistrzem jakich mamy na SmackDown, ponieważ była mistrzyni kobiet sprawiła, że title run zmienił całą branżę i odmienił WWE. Złota dziewczyna wpłynęła na utratę mojego mistrzostwa i nie dostałam walki rewanżowej następnego dnia. Muszę pracować trochę ciężej niż wszyscy inni. Muszę wspinać się nieco wyżej niż wszyscy inni. Jestem gotowa na Royal Rumble, gdzie zamierzam odebrać moje mistrzostwo”.

» Po zejściu z anteny wtorkowego SmackDown Live w Jacksonville oprócz tag team matchu odbyło się starcie z udziałem WWE Championa Daniela Bryana oraz AJ Stylesa. Daniel zachował tytuł mistrzowski mimo porażki doznanej w wyniku dyskwalifikacji, do której doprowadził w momencie, kiedy kopnął w krocze swojego przeciwnika.

» Nowo powstała federacja wrestlingowa All Elite Wrestling poinformowała o nawiązaniu współpracy z chińską federacją Oriental Wrestling Entertainment (OWE). Obie strony twierdzą, że wkrótce każdy fan wrestlingu będzie znał ich produkt: