2 potencjalnych rywali Setha Rollinsa na WrestleManii, KUSHIDA w 205 Live?, Goldust w All Elite Wrestling?

» Już od jakiegoś czasu mówi się, że to Seth Rollins wygra Royal Rumble Match i zmierzy się z Brockiem Lesnarem na WM’ce, w walce o pas Universal. Jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz dla architekta i to starcie ma być main eventem gali. Jeśli jednak federacja się na to nie zdecyduje, to mają drugi plan. Drugą opcją jest mecz z AJ Stylesem, w którym ma pojawić się także Triple H i sam Vince McMahon. Głównym powodem tego pojedynku są wspomnieni panowie. Vince może mieć Stylesa jako swojego reprezentanta, zaś Hunter Rollinsa, co stworzyłoby konflikt władzy. Aby było to jeszcze bardziej ekscytujące, to ponoć jeśli Styles wygra Vince nadal będzie zarządzał WWE, a jeśli wygra Rollins to HHH przejmie władzę. Mówi się, że ta druga opcja jest mało prawdopodobna, ale wszystko jest możliwe.

» KUSHIDA zmierza do WWE, ale nie wiadomo dokładnie gdzie zadebiutuje, czy będzie to NXT albo 205 Live?. Pojawiają się głosy, że Japończyk po przybyciu do federacji ma być gwiazdą dywizji cruiserweight. Niektórzy mówią, że “Time Splitter” jest zbyt duzą postacią, aby być w 205 Live i możliwe, że zawodnik trafi do NXT. “KUSHI” to 6 krotny mistrz IWGP Jr. Heavyweight, a także dwukrotny mistrz tag team’owy w kategorii Junior. Wygrał on także turniej Best Of Super Juniors w 2016 roku.

» Goldust jest związany z WWE od 25 lat. Jego kariera przebiegała w rożny sposób, ale była mimo to udana. Po założeniu All Elite Wrestling sporo mówi się o tym, iż brat Cody’ego może chcieć wspomóc brata i dołączyć do nowo powstałej federacji.

Oto co Goldust miał do powiedzenia, podczas ostatniego wywiadu na temat swojej kariery, który z nim ostatnio przeprowadzono:

“Jestem w WWE od  25 lat. To jest dla mnie dom. Teraz mając 49 lat mogę nadal jeździć z najlepszymi po świecie i rywalizować. Może nie w 45 minutowych walkach, ale nadal jestem na siłach, aby występować”.