Babs współpracuje z War Raiders?, IWGP Junior Heavyweight Champion wkrótce w WWE?, Czy AJ Styles przedłuży kontrakt z WWE?

» 6 grudnia na live evencie WWE NXT organizowanym w Dade City Armory doszło do konfrontacji z udziałem Babatunde Aiyegbusiego. Nasz rodak połączył siły z War Raiders (Hanson i Rowe) pokonując The Forgotten Sons (Jaxson Ryker, Steve Cutler & Wesley Blake). Było to kolejne zwycięstwo Babsa na live evencie WWE NXT i wszystko wskazuje na to, że jego debiut w telewizji NXT pozostaje tylko kwestią czasu.

Obraz może zawierać: 3 osoby, broda

» Oficjele WWE wyrazili zainteresowanie pozyskaniem obecnego IWGP Junior Heavyweight Championa KUSHIDE – podaje portal The Wrestling Observer Newsletter. Od tygdnia mówi się o rozpoczęciu rozmów między obiema stronami, jednak z tego co wiadomo, to KUSHIDA wciąż jest związany z federacją New Japan Pro Wrestling, a swój tytuł mistrzowski ma bronić 4 stycznia 2019 roku w Tokyo Dome podczas WrestleKingdom 13. Przeciwnikiem Kushidy będzie Taiji Ishimori i wiele wskazuje na to, iż na wcześniej wspomnianym evencie poznamy nowego mistrza. Kushida nie jest jedynym wrestlerem z NJPW obserwowanym przez WWE.

» Według najnowszych doniesień kontrakt AJ Stylesa, Luke’a Gallowsa i Karla Andersona z WWE wygaśnie w przyszłym roku. Portal PWInsider.com informuje, że oficjele WWE wkrótce rozpoczną rozmowy ze swoimi zawodnikami w sprawie ich kontraktów, które z pewnością zostaną przedłużone. Warto wspomnieć, że byli członkowie The Bullet Club swoją przygodę z WWE rozpoczęli na początku 2016 roku i trzeba zauważyć, że była to bardzo owocna przygoda.