Johnny Gargano wycofany z live eventu WWE, Zaktualizowana karta eventu WWE w MSG, Ważny moment Rondy Rousey na live evencie WWE

» Johnny Gargano został wycofany z live eventu WWE w Madison Square Garden, który odbędzie się 26 grudnia. Miał być on częścią eight-man matchu, ale niestety z pewnych względów nie będzie mógł wystąpić na show. Podobno Bobby Fish z The Undisputed Ery również nie będzie mógł wystąpić w starciu drużynowym.

» Tej samej nocy miało dojść do konfrontacji z udziałem Johna Ceny i Finn Balora z Dolphem Zigglerem oraz Drew McIntyre. Niestety ten tag team match nie będzie miał miejsca mimo, iż na show pojawi się Lider Cenation, ale niestety nie będzie on walczył. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę live eventu MSG:

* Steel Cage Match o WWE Intercontinental Title:
Dean Ambrose vs. Seth Rollins

* Nia Jax vs. RAW Women’s Champion Ronda Rousey

* Braun Strowman vs. General Manager-Elect Baron Corbin

* Elias vs. Bobby Lashley

* NXT North American Champion Ricochet, WWE UK Champion Pete Dunne, Aleister Black i The Velveteen Dream vs. NXT Champion Tommaso Ciampa i The Undisputed Era

* Obecni: John Cena, Finn Balor, Sasha Banks, Bayley, Natalya i Alexa Bliss

» Matka WWE RAW Women’s Champion Rondy Rousey była obecna na ostatnim live evencie WWE, gdzie miała okazję obejrzeć z bliska swoją córkę. AnnnMaria De Mars, to mistrzyni judo, która aktualnie mieszka w Santiago w Chile. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z konfrontacji Rondy z Nia Jax:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

After @rondarousey ‘s match last night at #wwesantiago

Post udostępniony przez Annmaria Demars (@annmaria7gen)