John Cena wkrótce w NXT?, Ciekawe zachowanie Rondy Rousey odnośnie zwierząt, Pozytywna reakcja na singiel Lio Rusha

» WWE Superstar John Cena udzielił wywiadu podczas MegaCon, w którym wypowiedział się na temat możliwości występu w NXT:

”Czy zrobiłem oficjalny występ w NXT? Wiem, że pojawiłem się na arenie po zakończeniu nagrywania jednego z show. Nie czułem się dobrze tej nocy, miałem być częścią tak zwanego non-televised show. Chciałbym kiedyś być częścią programu telewizyjnego NXT. Od dłuższego czasu działam na RAW oraz SmackDown. Niedawno pojawiłem się w WWE Performance Center, gdzie pracowałem z wieloma gwiazdami występującymi w NXT. Jestem pod wrażeniem ich ciężkiej pracy i mam nadzieję, że któregoś dnia pojawię się w programie telewizyjnym NXT”.

» WWE RAW Women, Ronda Rousey opublikowała materiał wideo za pośrednictwem portali społecznościowych, w których wypowiedziała się na temat pszczół. Wrestlerka powiedziała, że pszczoły nie chcą nas użądlić, co jest prawdą. Miło jest widzieć osoby, które potrafią w odpowiedni sposób obchodzić się ze zwierzętami.

» W poniższym materiale wideo przedstawiony został nowy singiel o nazwie ”Money Money” z udziałem WWE NXT Superstar, Lio Rusha. Wrestler z NXT otrzymał wiele pozytywnych reakcji ze strony fanów wrestlingu. Jak się okazało na singiel odpowiedział również Ricochet, który był skłonny dać kilka porad swojemu koledze odnośnie piosenek: