Nikki Bella wystąpiła w American Ninja Warrior, Lio Rush o krytyce która zahamowała jego rozwój, Kolejny występ Babsa na live evencie NXT

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy skrót z udziałem Nikki Bella w American Ninja Warrior z okazji Celebrity Ninja Warrior Red Nose Day. Show zostało wyemitowane na NBC zeszłej nocy. Nikki była pierwszą gwiazdą, która pobiegła w tv oraz zarobiła 15 tysięcy dolarów. Pieniądze zostały przeznaczone na cele charytatywne.

» WWE NXT Superstar Lio Rush udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat otrzymania heatu za wpis, jaki opublikował na Twitterze odnośnie zwolnienia Emmy:

”To z pewnością była trudna sytuacja. Pracowałem bardzo ciężko próbując zaprezentować się całemu światu, jako najlepszego kandydata w profesjonalnym wrestlingu. Niestety popełniłem wielki błąd, za który wielokrotnie przepraszałem, co jeszcze można zrobić, kiedy się popełni błąd? Człowiek uczy się przez całe życie, a ja bardzo wiele wyniosłem z tej sytuacji i nie pozwolę, aby głupie wpisy wpłynęły na mój rozwój w WWE”.

» Podczas wczorajszego live eventu WWE NXT w Largo odbył się tag team match, w którym obecni pretendenci do pasów mistrzowskich, czyli Oney Lorcan oraz Danny Burch pokonali Lio Rusha oraz Babatunde Aiyegbusiego. W trakcie pojedynku Babatunde przypadkowo zaatakował swojego tag team partnera, co wykorzystał Lorcan przypinając Rusha, natomiast Burch wyciągnął naszego rodaka poza ring.