WWE – kogo submission jest niebezpieczny?, Lio Rush o współpracy z Triple H i Shawnem Michaelsem, Trent Seven odnośnie promowania dywizji UK przez WWE

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się sonda, w której fani wrestlingu mogą głosować na submission, który jest bardziej niebezpieczny. Oto dostępne propozycje:

Daniel Bryan – YES Lock
Samoa Joe – Coquina Clutch

Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

66 procent głosów na Coquina Clutch,
34 procent głosów na Yes Lock.

» WWE NXT Superstar, Lio Rush udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Triple H oraz WWE Hall of Famerem Shawnem Michaelsem w Performance Center:

”Fakt, że mogę być szkolony przez jednego z największych sportowców na świecie jest niesamowity. ‚Heartbreak Kid’ Shawn Michaels – od zawsze chciał być trenerem w Performance Center i cieszę się, że mogę brać cenne lekcje od niego. Fajnie mi się współpracuję z Triple H, który jest szefem absolutnie wszystkiego: Jest facetem, który w wieku 5 lat wiedział, że swoją przyszłość zwiąże z wrestlingiem”.

» WWE UK star, Trent Seven udzielił wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat promowania dywizji UK przez WWE:

”Kiedy pracujesz z globalną marką na najwyższej pozycji, liderem światowego rynku, to możliwości są niesamowite. Wiesz, co mam na myśli? Oczywiście w tym momencie mamy ludzi lepszych oraz gorszych, mamy drużyny lepsze oraz gorsze. Jednak każdy z nas ma ten sam cel i niezależnie od wyniku w ciągu najbliższych kilku miesięcy, czy lat zamierzamy skoncentrować się na rozszerzeniu działalności na scenie brytyjskiej. Bycie częścią tego jest niesamowite”.