Ronda Rousey podczas Mae Young Classic, Tyler Bate i PROGRESS 52, Renee Young komentuje utratę Talking Smack, Spoilery z Mae Young Classic!

» Podczas tapingów turnieju Mae Young Classic w piątkowy wieczór, na widowni pojawiła się Ronda Rousey i jej “Four Horsewomen” z MMA. Sytuacja podczas gali naostrzyła się gdy pojawiła się również “Four Horsewomen”z WWE – mowa tu o Charlotte Flair, Bayley, Sashy Banks oraz Becky Lynch. Fani mogli dzięki temu ożywić show, które mogło początkowo nie być ciekawe

» PROGRESS Wrestling ogłosił ogromny title match podczas gali PROGRESS 52! Trent Seven i były mistrz Wielkiej Brytanii WWE Tyler Bate, znani również pod nazwą  Strong Style, będą bronić tytułów tag teamowych federacji przeciwko obecny posiadaczom pasów IWGP Tag Team czyli War Machine (Hanson i Raymond Rowe). Gala odbędzie się 23 lipca w Manchesterze! 

» Jak wcześniej informowaliśmy program Talking Smack został zakończony i nie będzie już emitowany w WWE. Reene była tam prowadzącą i często prowadziła bardzo ciekawe wywiady oraz rozmowy z gwiazdami SmackDown Live, nie dziwne więc, że była rozczarowana tą decyzją.

» Jak wiemy podczas piątkowej nocy odbywał się turniej Mae Young Classic. Całe wydarzenie składało się z z turnieju, w którym uczestniczyły 32 kobiety. Zgodnie z oczekiwaniami do finału awansowała Japońska sensacja Kairi Sane po zwycięstwach na Biance Belair oraz Dakocie Kai. Drugą finalistką została była zawodniczka UFC Shayna Baszler, która pokonała na swojej drodze Mia Yim i Candice LaRae. Triple H, Stephanie McMahon i Sara Del Rey , asystent główny trenera w WWE Performance Center, przybyli do ringu pod koniec nocy, aby pogratulować Kairi i Shaynie! Turniej zostanie ukazany od 16 pierwszych walk okrągłych 28 sierpnia.