Prawdziwy powód walki Triple H’a z The Undertakerem, Cedric Alexander bez porażki od roku, X-Pac o powrocie Neville’a do wrestlingu

» Portal Cagesideseats informuje, że pomysł dotyczący konfrontacji z udziałem The Undertakera z Triple H podczas eventu Super Show-Down ma doprowadzić do starcia DeadMana z WWE Hall of Famerem Shawnem Michaelsem. Tak więc możemy być pewni, że w wcześniej wspomnianej walce dojdzie do ingerencji ze strony wrestlerów stojących w narożniku swoich podopiecznych. Oczywiście wyniki z wydarzenia będą prowadzone na żywo na naszej stronie internetowej.

» Według statystyk WWE na Twitterze obecny WWE Cruiserweight Champion Cedric Alexander nie doznał porażki w telewizji od roku:

Oznacza to, że Cedric ma lepszy run niż Brock Lesnar, który musiał uznać wyższość Romana Reignsa podczas gali WWE PPV SummerSlam. Może, to się szybko zmienić, ponieważ Buddy Murphy jest faworytem do zwycięstwa na Super Show-Down – podają bukmacherzy.

» X-Pac wypowiedział się na temat powrotu byłego WWE Cruiserweight Championa Neville’a do profesjonalnego wrestlingu:

”Zgaduję, że nie włoży wszystkich swoich jajek do jednego koszyka. W dzisiejszych czasach nie chodzi o to, że trzeba robić wiele różnych rzeczy, ważniejszy jest odpowiedni kontakt z ludźmi. Wszystko, co robimy ma ogromne znaczenie. Gdziekolwiek się pojawi z pewnością będzie sprawiał, że dana federacja wzniesie się na swoje wyżyny. Neville zamierza iść naprzód i robić, to co potrafi najlepiej”.