Kane i The Undertaker wysyłają ostrzeżenie DX, Konfrontacja Taminy z Nia Jax na RAW, Bobby Lashley o przejściu heel turnu

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Kane oraz The Undertaker wypowiadają się na słowa jakie padły z ust WWE COO Triple H oraz WWE Hall of Famera w zeszłym tygodniu. The Brothers of Destruction zmierzą się z DX podczas eventu WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej:

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW do ringu powróciła Tamina Snuka, która współpracowała z Daną Brooke. Niestety kuzynka obecnego WWE Universal Championa musiała uznać wyższość Nia Jax oraz Ember Moon. Fani w trakcie walki byli bardzo podekscytowani w momencie, kiedy dwie kuzynki stanęły ze sobą na ringu twarzą w twarz. Była RAW Women’s Champion za pośrednictwem Twittera skomentowała swój występ:

» WWE Superstar Bobby Lashley w rozmowie z Kaylą Braxton na Monday Night RAW wypowiedział się na temat przejścia heel turnu:

”Odkąd wróciłem do WWE, starałem się zadowolić wszystkich – powiedział Lashley. Straciłem koncentrację nad swoim zadaniem. Fakty są takie: Postawcie mnie na ringu przeciwko komukolwiek z rosteru RAW i zobaczycie, co się stanie”.

Lio Rush dopowiedział, że Bobby Lashley robi wielkie rzeczy, a ich plan się nigdy nie zmienił, ponieważ pojawili się na RAW, aby dominować.