WWE SmackDown Live 16 października 2018: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z tysięcznego odcinka SmackDown Live. Znajdujemy się w Capital One Arenie w Waszyngtonie. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Byron Saxton oraz Corey Graves. Czas na drugi odcinek TruthTV.

W ringu obecni są R’Truth oraz Carmella, która przypomina swojemu partnerowi, że jest to dopiero drugi odcinek TruthTV, więc nie ma zbyt wiele wspomnieć. Wrestler zaprasza swojego pierwszego gościa, który jest komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon. Komisarz podziękowała wszystkim za obecność, a następnie poinformowała, że była pierwszą GM SmackDown i przez, to łączy się z tysięcznym odcinkiem. Steph chciała coś dodaj jednak na arenie pojawił się Shane McMahon, który również podziękował wszystkim fanom za tworzenie SmackDown oraz WWE. Shane dodał, że co tydzień ludzie mają szanse na niebieskiej tygodniówce, ponieważ wie, co chcą zobaczyć fani, po tych słowach zjawił się Vince McMahon, który powiedział, że nikt nie chce oglądać kłócącego się rodzeństwa i poprosił o przerwę, przed którą wszyscy tańczyli na ringu.

Już wkrótce dojdzie do konfrontacji z udziałem Reya Mysterio oraz WWE United States Championa, która wyłoni uczestnika WWE World Cup.

1 walka: Tag Team Match
AJ Styles i Daniel Bryan vs The Usos

Zwycięzcy: The Usos

Po pojedynku panowie świętowali swoje zwycięstwo, a my mogliśmy obejrzeć najważniejsze momenty SmackDown na przestrzeni lat.

Na zapleczu obecna jest GM SmackDown Paige razem z Vickie Guerrero oraz WWE Hall of Famerem Teddym Longiem. Niespodziewanie przy nich pojawił się John Laurinaitis, który otrzymał „Excuse Me” od Vickie Guerrero.

Czas na segment z udziałem członków Evolution. Do ringu przybyli Randy Orton, Batista, WWE Hall of Famer Ric Flair oraz Triple H, który powiedział, że nagrywa tysięczny epizod dla niebieskiej marki, ponieważ jest to wielkie osiągnięcie dla Evolution. Flair dodał, że „WOOOOOOO” tysięczny odcinek SmackDown, na co Viper zareagował następującymi słowami – „Był, to dla mnie początek, ponieważ ewoluowałem podczas, gdy WWE COO Triple H prowadził show, podczas gdy Ric Flair żył pośrednio dzięki osiągnięciom swojej córki, a Batista spędził więcej czasu na fotelu do makijażu niż na ringu i to on zniszczył tyłek całej grupy. Batista chwycił mikrofon i powiedział, że jest zdenerwowany, ponieważ minęło trochę czasu odkąd był na ringu, ale podoba mu się to, więc ignoruje słowa wypowiedziane przez Ortona, ponieważ ludzie wiedzą, że nie może powiedzieć niektórych słów publicznie. Batista dodał, że jesteśmy w jego rodzinnym mieście, gdzie dorastał jako biedny dzieciak, więc jest to dla niego spełnienie marzeń i właśnie w tym miejscu jeszcze nigdy nie został wygwizdany przez swoich fanów. Batista dodał, że wciąż jest bardzo mocno związany z Evolution, po czym pochwalił Randy’ego Ortona, który jego zdaniem ma więcej talentu niż większość facetów będących na ringu. W pewnym momencie Triple H spojrzał na Batistę i panowie się przytulili, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie.

2 walka: WWE World Cup Qualifying Match:
Rusev vs. The Miz

Zwycięzca: The Miz

Po pojedynku Lana powiedziała kilka niemiłych słów w kierunku Aidena Englisha, który również został zaatakowany przez swojego dawnego przyjaciela.

Na zapleczu widzimy Curta Hawkinsa, który spotkał się z WWE Hall of Famerem Edgem, ponieważ nadszedł czas na The Cutting Edge.

Czas na The Cutting Edge z udziałem Edge’a, który powiedział, że nie ma nic ważniejszego niż tysięczny odcinek SmackDown, więc musiał się tutaj pojawić. Edge dodał, że w przeszłości miał okazję stoczyć No Dq Match z WWE Hall of Famerem Eddie Guerrero, który jest powiązany z Vickie Guerrero, ale nadszedł czas przedstawić pierwszego gościa. Do ringu przybyła SmackDown Women’s Champion Becky Lynch, która powiedziała, że Edge jest osobą, na której modelowała swoją karierę i docenia możliwość przebywania z nim na jednym ringu. Edge twierdzi, iż Becky nie dokonała właściwego wyboru odrzucając przyjaźń Charlotte Flair, ponieważ on w przeszłości zachował się podobnie i wie, że to było złe posunięcie dla niego. Becky odpowiedziała, że być może ma rację, ponieważ nie lubi siebie za to, ale kocha. Becky dodała, że Edge powinien uważać, aby nie narazić swojej szyi na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Na arenie pojawiła się Charlotte, która zaatakowała mistrzynię i doszło do brawlu, w jaki zaangażowali się Adam Pearce, Jamie Noble, Fit Finlay i kilku sędziów.

3 walka: SmackDown Tag Team Title Match:
The Bar vs. The New Day

Zwycięzcy i nowi mistrzowie: The Bar

Po pojedynku The Big Show świętował zwycięstwo razem z członkami The Bar.

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Johna Ceny, który opowiedział o swojej przygodzie na SmackDown, gdzie dostał się dzięki The Rockowi i miał okazję zaatakować Kurta Angle, ale nie żałuje, że w taki sposób rozpoczęła się jego przygoda z niebieską marką.

4 walka: WWE World Cup Qualifying Match:
Rey Mysterio vs. Shinsuke Nakamura

Zwycięzca: Rey Mysterio
Po pojedynku Rey celebrował swoje zwycięstwo, a komentatorzy ogłosili go jako uczestnika WWE World Cup na Crown Jewel.

Spikerzy powiedzieli kilka słów na temat Crown Jewel i zjawił się The Undertaker, który powiedział, że na Crown Jewel będzie miał trzy słowa dla DX – Rest In Peace. To byłoby na tyle ze strony DeadMana, który udał się na zaplecze kończąc tysięczny odcinek SmackDown.