Shawn Michaels vs The Undertaker na Survivor Series 2018, Szczegóły dotyczące powrotu Hulka Hogana do WWE + Możliwy występ na Crown Jewel, Samoa Joe mistrzem WWE po Super Show-Down

» Jak zauważyliśmy wcześniej, WWE Hall of Famer Shawn Michaels ma powrócić z emerytury i wziąć udział w tag team matchu na PPV Crown Jewel, czyli evencie odbywającym się w Arabii Saudyjskiej. HBK połączy siły z WWE COO Triple H (D-Generation X) i razem zmierzą się z drużyną The Undertakera i Kane’a (Brothers Of Destruction). Jednak, to nie jedyny pojedynek w którym wystąpi Shawn, ponieważ według WrestleVotes oficjele WWE planują zorganizowanie ogromnej walki z jego udziałem oraz DeadMana podczas Survivor Series 2018.

» Oficjele WWE planowali przywrócenie Hulka Hogana do federacji podczas SummerSlam 2018, niestety plany te zostały szybko zmienione ze względu na kiepską reakcję ze strony fanów oraz wrestlerów na backstage’u. Hulk Hogan udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat powrotu do WWE:

”Po pierwsze cała ta sprawa dotycząca nWo została pobłogosławiona przez Vince’a McMahona. Słyszałem jak ludzie mówią inaczej, ale ja mam świetny kontakt z prezesem WWE. Rozmawialiśmy o returnie nWo i działamy pod jego błogosławieństwem. Odpowiedź na nasz powrót jest niesamowita, znacznie większa niż się jej spodziewaliśmy. Na nasze ogłoszenie w samej Wielkiej Brytanii otrzymaliśmy prawie sto tysięcy odpowiedzi. Wszyscy jesteśmy ludźmi i czasem popełniamy bzdurne błędy. Nie jestem idealny, ale staram się wywierać pozytywny wpływ każdego dnia”.

Podcast Fired Up informuje, że Hulk Hogan może pojawić się 2 listopada na specjalnym wydarzeniu WWE Crown Jewel organizowanym w Arabii Saudyjskiej, ponieważ książę jest wielkim fanem Old School Wrestlerów.

» 6 października podczas eventu WWE Super Show-Down, WWE Champion AJ Styles będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego w starciu z Samoa Joe. Portal PWInsider informuje, że stypulacją walki będzie Last Man Standing Match i wreszcie poznamy nowego mistrza WWE, którym zostanie Samoa Joe.