AJ Styles vs Shawn Michaels na WrestleManii 35?, Czy Tyler Breeze dołączy do Titus WorldWide?, Kiedy powróci Fandango?

» Pojawiły się doniesienia jakoby na WrestleManii 35 miało dojść do starcia AJ Stylesa z Shawn’em Michaelsem. Shawn prowadził od jakiegoś czasu rozmowy z WWE na temat swojego rywala na WM35 i doszedł on z nimi do porozumienia w tej kwestii. Mówi się, że za kulisami WWE zatwierdziło ten pojedynek i jest on niemalże pewny. Tak więc HBK ma zmierzyć się ze AJ’em na największej ze scen i być może będzie to WWE Title Match. O takiej walce od dłuższego czasu marzyło ponoć kilku oficjeli federacji i Vince zatwierdził takie starcie.

» Podczas weekendowych live eventów WWE Titus WorldWide (Titus O’Neil i Apollo) współpracowali z Tylerem Breezem w 6 osobowym tag team matchu, w którym to zawalczyli z Revival i Mikiem Kanellisem. W trackie pojedynku Tyler miał na sobie koszulkę TWW, co może sugerować, że były wrestler NXT dołączy do ekipy Titusa w najbliższym czasie. Rola Breeze’a na RAW była ograniczona, odkąd kontuzji doznał jego tag team partner Fandango.

» Fandango opublikował aktualizację swojego stanu zdrowia, za pośrednictwem swoich social mediów. Kontynuuje on rehabilitację po niedawnej kontuzji. W lipcu 37 latek doznał urazu barku, który wyeliminował go na okres 6 miesięcy. Jego rehabilitacja idzie jednak bardzo dobrze, co oznacza, iż do jego powrotu dojdzie już w styczniu 2019 roku.