James Ellsworth powraca na SmackDown Live, Rhea Ripley vs Isla Dawn na PPV Evolution, Konfrontacja Takera i Triple H na SmackDown

» Podczas niedzielnej gali Impact Wrestling Bound For Glory pojawił się były pretendent do WWE Championship James Ellsworth, który zmierzył się z Elim Drakem. Na tysięcznym odcinku SmackDown Live w Capital One Arenie w Waszyngtonie również zawita James Ellsworth, który ma być częścią jakiegoś segmentu z Carmellą. W trakcie show odbędą się takie walki jak:

Tag Team Match
Daniel Bryan i WWE Champion AJ Styles vs. The Miz i Samoa Joe

Six Women’s Tag Team Match
Asuka, Naomi i Charlotte Flair vs. The IIconics i SmackDown Women’s Champion Becky Lynch

» Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że na zbliżającej się gali WWE PPV Evolution dojdzie do konfrontacji z udziałem Isly Dawn oraz Rhey Ripley, a na szali zostanie postawiony WWE NXT UK Women’s Championship. Przed rozpoczęciem wczorajszych tapingów WWE NXT UK miało dojść do konfrontacji z udziałem wcześniej wymienionej dwójki, ale plany zostały zmienione w ostatniej chwili.

» Portal PWInsider.com informuje, że podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live dojdzie do konfrontacji z udziałem The Undertakera oraz WWE COO Triple H. Panowie razem z Kanem oraz Shawnem Michaelsem mają zmierzyć się ze sobą na specjalnym wydarzeniu Crown Jewel, które odbędzie się w przyszłym miesiącu w Arabii Saudyjskiej.