Pozew tatuażystki przeciwko WWE i 2K Games, Promo walki Johna Ceny z Triple H, Renee Young komentatorem na RAW lub SmackDown Live?

» W ostatnim czasie osoba zajmująca się wykonywaniem tatuaży, Catherine Alexander złożyła pozew przeciwko WWE oraz 2K Games w związku z użyciem tatuaży Randy’ego Ortona, do których posiada prawa autorskie. TMZ Sports twierdzi, że Alexander poruszyła tę sprawę już w 2009 roku, a oficjele WWE zaoferowali się kwotę w wysokości 450 dolarów za wykorzystanie praw autorskich w swoich projektach, jednak ona odmówiła. Alexander twierdzi, że wszystkie tatuaże jakie nosi Viper są jej oryginalnymi projektami i nikomu nie pozwoliła na rozpowszechnianie ich. Warto zauważyć, że Randy Orton nie został pozwany przez tatuażystkę.

» Poniżej przedstawiamy materiał promujący walkę Johna Ceny z Triple H, jaki ukazał się na oficjalnym profilu WWE na Twitterze. Do tego wielkiego starcia dojdzie podczas piątkowego eventu Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej:

» Renee Young za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat wpisu ze strony WWE odnoszącego się do dodania jednej kobiety do zespołu komentatorskiego na Monday Night RAW, bądź SmackDown Live: