Ostatni występ Brocka Lesnara w WWE, Kane opowiada o byciu najlepszym wrestlerem w WWE, Triple H komentuje walkę z Johnem Ceną

» Podczas piątkowego live eventu w Bostonie będziemy świadkami ostatniego występu WWE Universal Championa Brocka Lesnara w ramach swojego obecnego kontraktu. Brock będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego w starciu z Braunem Strowmanem oraz Kanem. Jego obecność zapowiedziana została na Monday Night RAW w Cleveland oraz w przyszłym tygodniu w Atlancie. Kontrakt Brocka wygaśnie krótko po WrestleManii 34. WWE COO Triple H został zapytany o przyszłość mistrz Universal:

”Szczerze mówiąc, to naprawdę nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie. Trwają rozmowy, ale zobaczymy co z nich wyniknie. Brock jest Brockiem, czyli interesującym facetem, z którym każdy chciałby współpracować. Zobaczymy jak będzie wyglądała nasza dalsza współpraca”.

» WWE RAW Superstar Kane wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku podcastu Talk Is Jericho, w którym wypowiedział się na temat fanów uważających go za jednego z najlepszych wrestlerów w historii WWE:

”Być może Kane jest jednym z najlepszych facetów w historii WWE. Budowanie mojej postaci trwało od trzech do czterech miesięcy. Paul Bearer zaczął o mnie rozmawiać, stworzył ciekawą historię, dzięki której mogłem współpracować z The Undertakerem oraz Shawnem Michaelsem. Moja kariera jest bardzo owocna i cieszę się z bycia profesjonalnym wrestlerem”.

» W dniu wczorajszym federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że na gali PPV Greatest Royal Rumble odbędą się takie walki jak:

The Hardys vs. RAW Tag Team Champions The Bar

Ladder Match
Seth Rollins vs. Samoa Joe vs. Finn Balor vs. WWE Intercontinental Champion The Miz

Triple H vs John Cena

WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego powrotu do ringu razem z Johnem Ceną: