Wrestler powrócił na Monday Night RAW?, Triple H ujawnia swój ulubiony pojedynek, Kolejna zaczepka Johna Ceny względem The Undertakera

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Cleveland pojawiła się informacja dotycząca obecności Jeffa Hardy’ego na backstage’u. W zeszłym tygodniu wrestler ten został przebadany przez lekarzy WWE, od których otrzymał zielone światło oraz wrócił do treningów w WWE Performance Center. W zeszłym tygodniu Jeff był częścią The Ultimate Deletion Matchu, w którym Matt Hardy pokonał Braya Wyatta. Warto dodać, że The Hardy Boyz zmierzą się z RAW Tag Team Champions The Bar na Greatest Royal Rumble.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem portali społecznościowych stwierdził, że jego ulubionym pojedynkiem jest Hell in a Cell Match z The Undertakerem, który miał miejsce na WrestleManii 28, gdzie sędzią specjalnym był Shawn Michaels. Taker odniósł kolejne zwycięstwo, dzięki czemu jego bilans z Hunterem wynosił 3-0.

”Nazywali ten mecz zakończeniem ery i chyba każdy spodziewał się dwóch kolesi walczących na śmierć i życie, zważywszy iż sędzią był Shawn Michaels. Trzech facetów w jednym ringu, którzy mają ze sobą wiele wspólnego. To był naprawdę wyjątkowy mecz i wyjątkowa noc”.

» Free Agent John Cena kontynuuje zachęcanie The Undertakera do zaakceptowania jego wyzwania dotyczącego walki na WrestleManii 34, która odbędzie się w przyszłym miesiącu w Nowym Orleanie. Według najnowszych informacji ta dwójka ma się ze sobą zmierzyć, ale oficjalną informację otrzymamy dopiero na przyszłotygodniowym RAW: