Spotkanie gwiazd Impact Wrestling z The Undertakerem, Ronda Rousey i Brock Lesnar z replikami na RAW, Triple H na temat obsady WWE UK PC

» Taya Valkyrie dołączyła do Impact Wrestling w 2017 roku. Wrestlerka pojawiła się w NSSF Shot Show w Las Vegas, gdzie miała okazję spotkać się z The Undertakerem:

„To było całkowicie przypadkowe – powiedziała Valkyrie o wpadnięciu na The Deadmana. Staliśmy przy naszym stoisku, a on po prostu pojawił się, wyszedł z dymu i już tam stał. Był bardzo miły i robił sobie z nami zdjęcia po czym udał się na SHOT Show. Jestem pewna, że wiedział, że jesteśmy z Impact Wrestling. Z pewnością każdy dzieciak oglądający wrestling chce być jak on. Taker jest bardzo miłym człowiekiem, a my się mu nie musieliśmy przedstawiać. Miło, gdy spotykasz ludzi tak uprzejmych dla innych”.

» Portal PWInsider.com informuje, że WWE Universal Champion Brock Lesnar oraz RAW Women’s Champion Ronda Rousey pojawili się z replikami tytułów mistrzowskich na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW w Oklahoma City. Na obecną chwilę nie wiadomo, dlaczego Brock oraz Ronda zostali „zmuszeni” do używania replik. Podobno ktoś przekazał złe pasy tej dwójce, bądź zostały one pozostawione w domu. W przeszłości Brock Lesnar kilkukrotnie używał replik, natomiast w przypadku Rondy Rousey jest, to jej jednorazowy wyskok.

» WWE COO Triple H został zapytany o obsadę WWE UK Performance Center i udzielił następującej odpowiedzi:

„Personel jest procesem ciągłym, w którym wysyłamy ludzi, zabieramy ludzi i przenosimy ich w konkretne miejsce. Myślę, że pewna część tego zabiegu jest pomocna w uzyskaniu różnorodności. Oczywiście Performance Center w Wielkiej Brytanii ma inną wielkość oraz zakres, niż ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych. Nie mamy tylu ludzi, nie ma teraz takiego popytu, ale mamy czas i chcemy zrealizować założone cele. Wszystko idzie we właściwym kierunku, ale różnica między PC w US, a PC w UK wciąż będzie widoczna. Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań do rozwoju sceny brytyjskiej, która cały czas się zmienia.