Podczas WrestleManii 36 Brock Lesnar został pokonany przez Drew McIntyre'a. Wiele osób zastanawia się na temat przyszłości byłego WWE Championa.

Brock Lesnar wiedział o występie na Crown Jewel przed SummerSlam, Zapowiedź walki Triple H z The Undertakerem, Powrót Samiego Zayna do WWE

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że występ byłego WWE Universal Championa Brocka Lesnara na wydarzeniu Crown Jewel został zaplanowany przed SummerSlam, które odbyło się pod koniec sierpnia. Warto zaznaczyć, że Lesnar nie podpisał kontraktu z UFC, który uniemożliwiłby mu pracę w federacji World Wrestling Entertainment, a zważywszy na dobre kontakty WWE z UFC, będzie on mógł występować w wrestlingu oraz walkach MMA. 2 listopada w Arabii Saudyjskiej Brock Lesnar zmierzy się z Braunem Strowmanem oraz Romanem Reignsem, a na szali zostanie postawiony Universal Championship. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy były mistrz pojawi się na najbliższym RAW w celu promowania swojego występu.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy pojedynek The Undertakera z Shawnem Michaelsem podczas WrestleManii XXVI w Streak vs Career No DQ Matchu. WWE Hall of Famer będzie obecny w narożniku WWE Triple H podczas Super Show-Down, gdzie dojdzie do ostatniej konfrontacji Huntera z DeadManem, który za wsparcie będzie miał swojego brata Kane’a. Podobno Shawn ma powrócić z emerytury w Arabii Saudyjskiej, aby połączyć siły z Triple H i razem stanąć do walki z The Brothers of Destructions:

» Jeśli chodzi o występy Samiego Zayna związane z WWE, to wiemy iż ma pojawić się w jesieni. Wrestler będzie obecny 29 września na wydarzeniu Adventureland w Blackwood, a także na New York Comic Con, gdzie będzie rozdawał bezpłatne autografy w ramach współpracy. Sami zmaga się z urazem od czerwca i z pewnością nie powróci wcześniej do telewizji niż przed WrestleManią 35, która odbędzie się w przyszłym roku.