Dłuższa przerwa Brocka Lesnara od WWE?, WWE używa treści Total Nonstop Action, Triple H informuje o organizowaniu PPV w UK

» Wszystko wskazuje na to, że WWE Universal Champion Brock Lesnar nie pojawi się na gali Money in the Bank mimo iż jego kontrakt obowiązuje aż do SummerSlam, czyli gali PPV odbywającej się w sierpniu w Barclays Center w Brooklynie. Dave Meltzer w najnowszej edycji Wrestling Observer Radio wyjawił, że nie wiadomo, kiedy mistrz będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego, jednak sporo spekuluje się o Extreme Rules. Ta gala ma odbyć się 15 lipca w Pittsburghu i być może na niej Brock Lesnar straci tytuł mistrzowski.

» Podczas najnowszego odcinka WWE Table For 3 gośćmi specjalnymi byli WWE Champion AJ Styles, komisarz SmackDown Live Shane McMahon oraz WWE Hall of Famer Kurt Angle. Podczas tego programu poruszone zostały kwestie dotyczące pojedynku z udziałem Kurta i Stylesa, jaki miał miejsce podczas ich pobytu w Total Nonstop Action. Warto zauważyć, że oficjele WWE zdecydowali się po raz kolejny pozwolić Kurtowi na użycie treści wiążących go z Impact Wrestling(dawniej TNA):

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat Wielkiej Brytanii, czyli miejsca w którym zostanie zorganizowana gala PPV:

”Wydarzenie w Arabii Saudyjskiej jest początkiem otwarcia wszystkich rynków poza Stanami Zjednoczonymi. Oczywiście ramy czasowe, w którym prowadzimy swoją działalność w USA, nie funkcjonuje na wielu rynkach, a to daje nam szansę spojrzenia na pewne rzeczy w ich ramach czasowych. Tak jest szczególnie z Wielką Brytanią, gdzie w przeszłości próbowaliśmy różnych ciekawych rozwiązań, ale teraz technologia się poprawiła, a my możemy zrobić wszystko i właśnie o to chodzi”.