Kurt Angle chce CM Punka w WWE, Dalszy spór na linii Young Bucks – The Revival, Widownia ocenia Mae Young Classic, John Cena podczas live eventu RAW, Ruszyła wyprzedaż biletów na No Mercy

» Generalny Manager Raw Kurt Angle podczas Q&A na Facebook’u wypowiedział się na temat CM Punka i jego powrotu do wrestlingu, o którym zrobiło się na dniach bardzo głośno. Cytując złotego medaliste: “Myślę, że jego kariera MMA się skończyła. Musi wrócić do tego, co robi najlepiej”. Punk opuścił WWE w 2014 roku, a sam rozpoczął swoją przygodę z MMA gdzie zadebiutował nawet w UFC. Na gali UFC 203 jednak przegrał i od tego momentu jego kariera stoi pod dużym znakiem zapytania, ponieważ nie wiadomo co dalej będzie robił zawodnik. Wielu znawców cytuje “Never say never”, ponieważ większe gwiazdy mówiły już, że nigdy nie wrócą do wrestlingu, a jednak w ostateczności dali o sobie jeszcze dużo znać w tej rozrywce. Czy w przyszłości będziemy mogli zobaczyć CM Punka ponownie w ringu WWE? A może na innej scenie wrestlingu?

» Jak wspominaliśmy wczoraj, Nick Jackson z Young Bucks został okradziony, przez co stracił plecak, w którym posiadał 2000 dolarów oraz paszporty, które były mu potrzebne podczas lotu do Japonii. Jak wiemy cały czas trwa spór ich z The Revival po tym jak oni i cała grupa Bullet Club zaczęła głośno i publicznie mówić coraz częściej tekst: “F**k The Revival”. Po zdarzeniu z skradzionymi rzeczami Young Bucks postanowiło wykorzystać sytuacje pisząc na twitterze, że to wina Revival. Następnego dnia Dash Wilder wypowiedział się na ten temat cytując: ” Gotowy paszport i stary plecak na sprzedaż”. Czy kiedykolwiek spór mediowy między drużynami wreszcie zobaczymy w ringu?

» Według magazynu The Wrestling Observer Newsletter, Mae Young Classic, który odbył się w miniony weekend nie był najlepszy. Wiele osób, które zobaczyło to na żywo nie było zadowolone z całego turnieju. Byli przekonani, że nie wszystkie kobiety występujące podczas turnieju nie były wystarczająco dobre dla standardów WWE. 

» John Cena, który obecnie jest w brandzie SmackDown Live w miniony weekend pojawił się na live evencie WWE, w którym uczestniczyli zawodnicy z brandu czerwonej tygodniówki. Cena pokonał Braya Wyatta w sobotę i niedzielę w Huntington i Lexington. Czy oznacza, że status “wolnego agenta” jaki został mu przydzielony, będzie częściej wykorzystywany w WWE?

» Ruszyła wyprzedaż biletów na galę WWE No Mercy, która odbędzie się 23 września w Staples Center w Los Angeles. PPV to będzie ekskluzywnym wydarzeniem  brandu RAW, na którym potwierdzono, że na pewno pojawi się sam Brock Lesnar.