Cody Rhodes vs Jerry Lawler! Najnowszy odcinek “Ride Along”, Young Bucks vs The Revival? Trailer WWE2k18 na następnym RAW, Co działo się po RAW w Phoenix?

» Jak widać poniżej oficjalnie został ogłoszony pojedynek Cody Rhodes vs Hall of Famer Jerry Lawler! Pojedynek odbędzie się 25 sierpnia na gali Northeast Wrestling Under the Stars w Pittsfield. Co myślicie o powrocie legendy do ringu z byłą gwiazdą WWE?

» WWE opublikował krótki urywek na platformie YouTube z najnowszego odcinka “Ride Along”, w którym występowali Generalny Manager RAW Kurt Angle oraz gwiazda WWE Big Show. W materiale możemy dowiedzieć się m.in o nieudanym wyścigu Angle jako w jego krótkiej karierze wyścigowej zanim został zapaśnikiem i wrestlerem w Pittsburghu:

» Podczas następnego epizodu Monday Night Raw ukażę się trailer pre-orderu WWE2K18, w którym główną postacią jest sam generalny manager czerwonej tygodniówki Kurt Angle.

» Po zakończeniu RAW odbył się Dark match pomiędzy Sethem Rollinsem, a Brayem Wyattem! Poniżej można zobaczyć zdjęcia z pojedynku, a ta dwójka odbędzie swoją oficjalną walkę podczas gali Great Balls of Fire!

» Pomimo obecnego znanego hasła “F**k The Revival” zauważono na twitterze, że Young Bucks chciałoby zmierzyć się twarzą w twarz z The Revival, którzy występują w WWE, lecz czy jest to w ogóle możliwe ?