Enzo i Big Cass reaktywują tag team przed WrestleMania 34? Cody Rhodes odpowiada na pytania, Daty pojawienia się Brocka Lesnara po Great Balls of Fire, Update WWE 2K18

» Od dłuższego czasu na Monday Night Raw widzimy feud pomiędzy Enzo Amore i Big Cass’em, którzy byli byłymi tag partnerami oraz storyline’owo “przyjaciółmi”. Do ich rozpadu doszło podczas ataków Cassa, a sami panowie swój ostateczny pojedynek mają już dziś podczas gali WWE Great Balls of Fire. Cały feud jest dobrze prowadzony przez samego Amore, lecz sam Big Cass nie jest zbyt wiarygodnym heelem i widzi to same WWE. Od początku miał być budowany na monster heela w federacji Vince’a jednak nie za bardzo to widać w jego wykonaniu. Wielu twierdzi, że jeśli panowie w solowych karierach niezbyt się wykażą, wrócą jeszcze do swojego tag teamu przez sama WrestleManią 34.

» Cody Rhodes ostatnio na swoim twitterze przeprowadził krótki Q&A odpowiadając na pytania fanów:

Czy jest szansa na Cody v. Okada 2? 

“Powiedziałbym, że na 99,9% tak”

Czy Ring of Honor dałby tobie i twojemu bratu wysoki profil w przyszłym feudzie?

“Nie chcemy tego… ludzie znienawidziliby ten konflikt po raz kolejny”

Czy obecnie masz pas ROH w posiadaniu i przez cały czas?

“W rzeczy samej. Będę bronił go tak jak uważam”

» Poniżej znajduje się zaktualizowana lista dat, w których Brock Lesnar pojawi się po niedzielnej gali WWE Great Balls of Fire. Lesnar został także dodany do materiałów promocyjnych 24 września podczas No Mercy w Los Angeles.

-WWE Great Balls of Fire PPV on July 9th in Dallas, TX
-WWE Monday Night Raw on July 10th in Houston, TX
-WWE SmackDown live event on July 29th in Detroit, MI. This will be WWE’s final event at The Joe Louis Arena before the venues demolition.
-WWE Monday Night Raw on July 31st in Pittsburgh, PA
-WWE SmackDown live event on August 12th in Tampa, FL
-WWE Monday Night Raw on August 14th in Boston, MA
-WWE SummerSlam on August 20th in Brooklyn, NY
-WWE Monday Night Raw on August 28th in Memphis, TN

» Jak wspomniano niedawno kolejny trailer pre-orderu gry WWE2K18 zostanie ukazany podczas kolejnego epizodu poniedziałkowego Raw, a dziś WWE Games wstawiło kolejny zwiastun: