Gratulacje od WWE, AJ Styles o zdobyciu pasa US, Nowy posiadacz PWG World Championship, Wyniki gali PWG (7/7)

» Zapewne każdy już wie o zdobyciu pasa  United States przez AJ Styles’a, który pokonał Kevina Owensa na live evencie w Madison Square Garden. Całe miejsce jest bardzo historyczne dla WWE, a sama organizacja pogratulowała na twitterze zawodnikom, którzy mogli tutaj wreszcie być i zadebiutować. Mowa tutaj o takich zawodnikach jak m.in: Finn Balor, Samoa Joe, Bayley, Nia Jax, Cedric Alexander czy byłym mistrzu Heavyweight IWGP Shinsuke Nakamurze.

» WWE wstawiło na platformę YouTube oficjalną wypowiedź AJ Styles’a na temat zdobycia przez niego pasa WWE United States na live evencie w Madison Square Garden. Sam zawodnik mógł doświadczyć wielu gratulacji od znanych osób z zaplecza WWE!

» To był emocjonalny wieczór w Reseda w ten piątek, gdy “Kentucky Gentlemen” Chuck Taylor zakończył „9 lat podróży PWG World Championship”. Sexy Chuckie T pokonał Zacka Sabre Jr. w 30-minutowym pojedynku, który bym bardzo dobry. Jest to jego pierwszy główny tytuł od tylu lat w swojej karierze. Dla samego zawodnika jest to prawdopodobnie promocja na przyszłość, ponieważ 90% posiadaczy tego tytułu podpisywało później kontrakty z WWE, Impact Wrestling lub New Japan Pro Wrestling jak m.in Kevin Owens, Sami Zayn, Cesaro, AJ Styles czy Daniel Bryan.

» Aby bardziej przybliżyć całą sytuacje zapraszam poniżej przeczytać wyniki najnowszej gali PWG, która odbyła się 7 lipca w Reseda, CA.

1. Sammy Guevera def. Rey Horus

2. Michael Elgin & Brian Cage def. The Young Bucks

3. Keith Lee def. Lio Rush and Trent Baretta w triple threat match’u

4. Dezmond Xavier def. Sami Callihan, Dave Crist and Jake Crist w fatal four-way match’u

5. Ricochet def. Trevor Lee

6. Chuck Taylor def. Zack Sabre Jr. (c) i został  nowym PWG WORLD CHAMPIONEM!