Nadchodzące plany dla Johna Ceny, Nowa uczestniczka turnieju Mae Young Classic, Nowy następca Big Cassa dla Enzo? „Wojna” o prawa do gimmicku Broken Hardy’s

» WWE.com stworzyło ankiete, pytając fanów, która gwiazda powinna zastąpić Big Cassa dla Enzo Amore.  Po kilku godzinach głosowań wyniki wyglądają następująco:

52%- Big Show
13%- Kane
19%- Kevin Nash
16%- The Great Khali

Aktualnie głosowanie trwa dalej, lecz czy możemy się spodziewać kolejnego „seven-foot Superstar” dla Enzo, który miałby prowadzić feud z byłym przyjacielem?

» Ogłoszono kolejną kobietę, która wystąpi w turnieju Mae Young Classic w WWE. Jest nią Kavita Dalal pochodząca z Indii. Jest to czysty kolejny chwyt marketingowy w celu promocji wrestlingu w Indiach na podobnym sposobie jak jest prowadzona kariera Jindera Mahala. Wrestlerka brała również udział w ostatniej kwietniowym tryout’cie WWE w Dubaju. Będzie to pierwsza Indyjska zawodniczka występująca w tej federacji. Cały turniej będzie kręcony w dniach 13-14 lipca w Orlando ( Full Sail University).

» John Cena powróci do telewizji 4 lipca na SmackDown Live. Obecnie wróci jako „free agent” dzięki czemu mógłby występować na niebieskiej jak i na czerwonej tygodniówce. Aktualnie jednak są to tylko przypuszczenia i nie wiemy na jakiej zasadzie miałoby to działać.  Oficjalnie wspomniano, że zobaczymy Johna na live eventach 15 lipca w Huntington oraz 16 lipca w Lexington. Miałby on wtedy zastępować Romana Reingsa i toczyć pojedynki z Brayem Wyattem. Mimo tego nie ma jeszcze żadnych widocznych planów wobec „skakania” na żywo między brandami przed Summerslam. Cena ma być obecny w każdy poniedziałek na SmackDown House show oraz na żywo w telewizji do września z wyjątkiem 8 sierpnia.

» Wojna o to kto ma prawa do „Broken Universe” dalej toczy się między The Hardy Boyz, a Impact Wrestling. Nie jest już tajemnicą dla fanów, że dochodzi do takich rozmów w celu przywrócenia dla braci ich starych postaci z TNA. Matt Hardy twierdzi, że gimmick broken jest kwestią „kiedy”, a nie „jeśli”. Mówi się, że to co komplikuje całą sytuacje jest osobista przyjaźń Jeffa Jarreta z Jeffem Hardym i prawa, które posiada Impact. Więcej informacji można dowiedzieć się na tym filmie: