Braun Strowman wysyła wiadomość do Romana Reingsa, Austin Aries promuje swoją nową książkę, Cody Rhodes przygotowuje się na Okade i Danielsa

» Braun Strowman po powrocie na RAW wyśmiewa się na Twitterze z swojego rywala Romana Reingsa, którego ostatnio zaatakował. Jak wiemy sam Braun wyzwał go na pojedynek w stypulacji Ambulance Match, który odbędzie się na gali WWE Great Balls of Fire.

» Austin Aries podczas rozmowy z Brianem Fritzem wypowiedział się na temat sportu promując swoją nową książkę o zdrowym odżywianiu “Food Fight: My Plant Powered Journey from the Bingo Halls to the Big Time.” Sam zawodnik aktualnie ma przerwę od wrestlingu z powodu leczenia swoich kontuzji, a sam może teraz więcej reklamować książkę.

» Cody w wywiadzie dla Channel Guide Magazine wypowiedział się na kilka istotnych tematów. Sam zawodnik przygotowuje się powoli do walk z samym Danielsem oraz Okadą w najbliższej przyszłości. Aktualnie trenuje w szkółce AR Fox’s w Atlancie przy specjalnym planie treningowym, diecie i  obserwowaniu zawodników. Jest pod wrażeniem takich zawodników jak McGregor czy Mayweather, którzy przygotowują się do swoich wielkich walk długimi miesiącami. Cody dementuje plotki powrotu do WWE, lecz jest wdzięczny za to co mógł zrobić w tej federacji. Nie chce jednak żyć przeszłością i iść dalej do przodu.