Kolejne informacje w sprawie kontuzji/choroby Alexy Bliss, Czy Cody Rhodes otrzymał propozycję powrotu do WWE?

» Alexa Bliss została wycofana z live eventów oraz telewizji ze względu na doznanie zbyt wielu wstrząsów mózgu. W ostatnim czasie również zmagała się z pewną chorobą, która nie została ujawniona. Brad Shepard postanowił wypowiedzieć się na temat byłej RAW Women’s Champion oraz jej statusu w WWE:

“Wiem, że Alexa Bliss zmaga się z chorobą, przez co jej występy ringowe stoją pod znakiem zapytania, ale sam fakt iż pojawia się ona w telewizji, lecz nie walczy jest czymś pozytywnym. Ona w swojej karierze doznała wielu wstrząsów mózgu i walczy z chorobą podobną do tej, którą ma Finn Balor. Kiedy ona się skończy, to Alexa będzie mogła powrócić do wrestlingu. Dowiedziałem się również, że Bliss nie będzie pojawiała się na live eventach, aby zaoszczędzić sobie czasu oraz zdrowia”.

» Cody Rhodes niedawno pojawił się na nagłówkach wielu gazet, kiedy stwierdził, że odrzucił bardzo lukratywną propozycję od WWE. Inne źródła twierdzą, iż Cody miał okazję do ponownego zabłyśnięcia, ponieważ oficjele WWE oprócz wielkich pieniędzy zaoferowali mu również wysokie stanowisko w brandzie.

Brad Shepard poinformował, że historia opowiedziana przez Cody’ego nie jest w stu procentach prawdziwa:

“Ostatnio Cody Rhodes opublikował wpis na Twitterze informując o otrzymaniu oferty ze strony WWE. Wstępny raport Dave’a Meltzera twierdził, że oficjele WWE zamierzają zaoferować wielkie pieniądze za jego powrót. Tak więc powiedziano mi, że Cody otrzymał propozycję od WWE, ale albo Meltzer zrobił mu wielką przysługę, albo otrzymaliśmy złe informacje. Nikt jeszcze nie zaoferował mu kilku milionów dolarów”.