Uwaga na Spoilery! Kilka informacji odnośnie kontuzji Cody’ego, Więcej szczegółów na temat przybycia Trevora Lee do WWE, Komentarz Blacka po TakeOver

» Cody Rhodes za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że nabawił się kontuzji kolana. Mistrz IWGP podzielił się z fanami dobrymi oraz złymi wiadomościami:

“Dobre wieści. Mój lekarz jest przekonany, że więzadła w moim kolanie są sprawne”.

“Złe wieści. Część kolana jest mocno uszkodzony i wymaga rehabilitacji. Nie ma konkretnej daty mojego powrotu, ale z pewnością będę rywalizował na Wrestle Kingdom oraz Final Battle”.

Dave Meltzer twierdzi, że Cody będzie mógł powrócić do wrestlingu w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

» Zaledwie kilka godzin temu portal PWInsider.com poinformował, że Trevor Lee najprawdopodobniej dołączy do federacji World Wrestling Entertainment:

”Były X-Division Champion Trevor Lee zakończył swoją współpracę z Impact Wrestling w wieku 25 lat. Powiedziano nam, że Lee powiadomił oficjeli o chęci odejścia ze względu na zainteresowanie ze strony WWE. Na początku stycznia 2019 roku do Performance Center ma dołączyć kilka wielkich nazwisk i Trevor ma być jednym z nowych rekrutów”.

» Po TakeOver, WWE NXT Superstar Aleister Black wypowiedział się na temat konfrontacji z Johnnym Gargano, która na tygodniówce NXT TV rozpoczęła się jakiś czas temu i nic nie wskazuje na przedwczesne jej zakończenie. Kilka źródeł twierdzi, że Black będzie kolejnym przeciwnikiem Tommaso Ciampy w walce o NXT Championship: