Plany dotyczące przyszłych rywalek Rondy Rousey o mistrzostwo, Powód nieobecności Becky Lynch na Survivor Series i SmackDown, Kolejne gwiazdy ROH wkrótce w WWE

» Dave Meltzer wyjawił, że oficjele WWE chcą, aby podczas styczniowej gali PPV Royal Rumble doszło do konfrontacji z udziałem obecnej RAW Women’s Champion Rondy Rousey z Charlotte Flair. Jeśli te plany zostaną wypełnione w stu procentach, to córka WWE Hall of Famera przeniesie się na Monday Night RAW. Podobno na WrestleManii rywalką Rondy ma być Becky Lynch, jednak nie wiadomo, czy do tego czasu obecna mistrzyni kobiet czerwonego brandu nie utraci swojego mistrzostwa. Na najbliższej gali PPV TLC rywalką byłej mistrzyni UFC będzie Nia Jax, ale nic nie wskazuje na to, iż będziemy świadkami zmiany posiadacza tytułu.

» WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch nie pojawiła się na niedzielnej gali PPV Survivor Series oraz SmackDown Live, ponieważ aktualnie przechodzi terapię, dzięki której będzie mogła szybciej powrócić do ringu WWE. Oficjele federacji doszli do wnioski, że wrestlerka nie musi przybyć do Los Angeles tylko po to, aby wygłosić jakieś promo, a jej walka była niemożliwa ze względu na stan zdrowia.

» Wszystko wskazuje na to, że na początku 2019 roku do federacji World Wrestling Entertainment dołączy ACH. Tego wrestlera możecie kojarzyć w szczególności z występów w federacji Ring of Honor. Oprócz niego w Performance Center zawitają również Shane Strickland oraz były Impact Wrestling Star Trevor Lee.