Shawn Michaels zawalczy jeszcze w ringu WWE, Dlaczego Lars Sullivan trafi na SmackDown Live?, John Cena powraca do WWE – Harmonogram

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels powrócił do ringu podczas wydarzenia WWE Crown Jewel. Niestety wrestler nie był zadowolony ze swojego powrotu, ponieważ nabawił się kilku drobnych urazów. W najnowszej odsłonie The Wrestling Radio możemy dowiedzieć się kilku ciekawych szczegółów odnośnie przyszłości Shawna:

„Och nie wiedzieliście, że z ilością pieniędzy jaką otrzymał od WWE będzie niezmiernie trudno walczyć? On udowodnił, że wciąż może się zmagać na wysokim poziomie. Czy Shawn zamierza obniżyć swoje oczekiwania aż o dwa miliony dolarów, aby zmagać się w one more matchu na WrestleManii? Oczywiście jest taka możliwość, aczkolwiek po evencie w Arabii Saudyjskiej uczestnicy tag team matchu zmagają się z urazami”.

» Podczas gali WWE PPV Survivor Series został wyemitowany materiał zapowiadający debiut Larsa Sullivana w głównym rosterze WWE. W ostatnim czasie prezes WWE Vince McMahon był mile zaskoczony tym czym może spodziewać się po obecnym wrestlerze NXT. Tak więc wszystko wskazuje, na to iż otrzyma on zielone światło od najważniejszej osoby w federacji. Brad Shepard stwierdził, że Lars będzie pracował na SmackDown, ponieważ na RAW mają już wielkiego Brauna Strowmana:

„Zasadniczo dowiedziałem się, że zostanie on pominięty jeśli chodzi o przejście do głównego rosteru RAW. Tam mają faceta pokroju Brauna Strowmana, który jest większy od Larsa. Podobno zawodnik NXT ma trafić na SmackDown i pracować z mniejszymi talentami, dzięki czemu zyska trochę wrogości w oczach fanów”.

» Federacja WWE opublikowała listę dat i miejsce, w których pojawi się John Cena, dzięki czemu będzie mogli go oglądać na live eventach oraz wydarzeniach transmitowanych w telewizji. Sam wrestler wyjawił, że będzie pracował 7 stycznia na RAW, przez co pojawiły się spekulacje dotyczące jego występu na Royal Rumble:

Madison Square Garden, New York – 26 grudnia

Nassau Coliseum, New York – 27 grudnia

Royals Farms Arena, Baltimore — 28 grudnia

PPG Paints Arena, Pittsburgh – 29 grudnia

Amalie Arena, Tampa, Fla. – 30 grudnia

Columbus Civic Center, Columbus, Ga. – 4 stycznia

Donald L. Tucker Civic Center, Tallahassee, Fla. – 5 stycznia

Hertz Arena, Ft. Myers, Fla. – 6 stycznia

Amway Center, Orlando, Fla. –7 stycznia (Raw)

Charleston Civic Center, Charleston, W.Va. – 11 stycznia

Knoxville Civic Coliseum, Knoxville, Tenn. – 12 stycznia

Von Braun Civic Center, Huntsville, Ala. –13 stycznia

FedEx Forum, Memphis, Tenn. – 14 stycznia