Becky Lynch dziękuje za wsparcie Johnowi Cenie, Kolejne gwiazdy dołączą z NXT do głównego rosteru, Wrestlerka z Japonii wystąpi na gali KPW

» W ostatnim czasie John Cena udzielił wywiadu, w którym pochwalił Becky Lynch za heel turn, który pozwolił jej zyskać miano największej gwiazdy SmackDown. Była mistrzyni kobiet SmackDown za pośrednictwem Twittera postanowiła skomentować wypowiedź Lidera Cenation w następujący sposób:

» W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że wkrótce na tygodniówkach Monday Night RAW oraz SmackDown Live zadebiutują: Lars Sullivan, Ethan Carter III, The Heavy Machinery, Lacey Evans oraz Nikki Cross. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Radio wyjawił, że w styczniu jeszcze kilka gwiazd z NXT zawita w głównym rosterze:

“Kilka miesięcy temu osobą wymienianą przez oficjeli WWE był Aleister Black, którego pozycja w ostatnim czasie drastycznie spadła i trzeba będzie jeszcze trochę poczekać na jego debiut na RAW, bądź SmackDown. Jeśli były NXT Champion zakończy swoją współpracę z NXT, to na pewno dołączy do osób pokroju Andrade “Cien” Almasa. Velveteen Dream jest także bacznie obserwowany przez samego prezesa WWE Vince’a McMahona”.

Velveteen Dream

» Polska federacja Kombat Pro Wrestling – KPW poinformowała, że podczas wydarzenia Arena 12 pojawi się gwiazda pochodząca ze wschodu. Po raz pierwszy na polskim ringu zawalczy przedstawicielka japońskiego wrestlingu, czyli Yuu. Jest ona dwukrotną zwyciężczynią pucharu Tokyo Princess Cup i w swoim dorobku na swoim koncie ma także Tokyo Princess of Princess Championship oraz Ironman Heavy Metal Championship. Wkrótce dowiemy się, kto będzie przeciwniczką doświadczonej wrestlerki.

Obraz może zawierać: 1 osoba, w budynku