John Cena wkrótce pojawi się w NXT TV, Chelsea Green wystąpi w Mae Young Classic?, Konfrontacja kobiet po RAW

» ”Free Agent” John Cena wziął udział w Q&A podczas konwentu MegaCon w Orlando. Podczas sesji John stwierdził, że chciałby wystąpić w programie NXT:

”Przez długi czas pojawiałem się jako gwiazda RAW lub SmackDown. Niedawno pojawiłem się w WWE Performance Center i rozmawiałem z kilkoma gwiazdami NXT przez prawie sześć godzin. Byłem bardzo zainspirowany ich ciężką pracą, więc uważam, że fajnie byłoby móc z nimi współpracować. Mam nadzieję, że pewnego dnia otrzymam szansę występu w programie telewizyjnym NXT”.

» Chelsea Green, f.k.a. Laurel Van Ness wypowiedziała się na temat drugiego turnieju Mae Young Classic:

”Nikt z WWE nie kontaktował się ze mną w sprawie występu. Prawda jest taka, że jesteśmy w stałym kontakcie. Ostatnio pojawiły się pogłoski mówiące o moim występie w WWE, ale ja nic o tym nie wiem. Wiem za to, że wiele dziewczyn pojawiło się w WWE Performance Center. Aktualnie jestem bardzo zajęta, mam napięty grafik i jeśli ktoś od WWE się ze mną nie skontaktuje, to nie będę zmartwiona, a jeśli zadzwonią, to będę podekscytowana”.

» W portalach społecznościowych doszło do konfrontacji z udziałem RAW Women’s Champion Nia Jax oraz Rondy Rousey. Wrestlerki zmierzą się ze sobą podczas czerwcowej gali PPV Money in the Bank.