Asuka o niechęci do niej ze strony Vince’a McMahona, Matt Riddle wystąpi na evencie WWE w MSG, Kolejny przeciwnik Davida Arquette’a

» W trakcie ostatnich dwóch tapingach telewizyjnych obecna SmackDown Women’s Champion Asuka pokonała zarówno Becky Lynch jak i Charlotte Flair oraz Naomi. Od momentu poszerzenia działalności WWE na rynku japońskim prezes WWE Vince McMahon nie miał dobrej opinii na temat profesjonalnych wrestlerów z Azji. Podczas niedawno udzielonego wywiadu przez mistrzynię kobiet SmackDown dla Tokyo Sports, wrestlerka wyjawiła, iż otrzymała gratulacje od prezesa WWE, co było dla niej wielkim zaskoczeniem:

“Wszyscy gratulowali mi, a od prezesa WWE otrzymałam oklaski. Vince uściskał mnie i powiedział – Gratulację, to była bardzo dobra walka. Byłam niesamowicie szczęśliwa z tego powodu. Chcę kontynuować swoją przygodę z federacją WWE”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że nowy nabytek WWE NXT, czyli Matt Riddle weźmie udział w live evencie WWE, który odbędzie się w Madison Square Garden. Będzie, to jego pierwszy występ w tej wielkiej i prestiżowej arenie. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem, ale wśród faworytów wymieniany jest Kassius Ohno (dawniej Chris Hero).

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo widzimy w jaki sposób Jocephus zaproponował walkę Davidowi Arquette’owi podczas NWA Pop-Up. Aktor znany z występów w serii filmów “Krzyk” odrzucił propozycję Jocephusa sugerując, że mogą wziąć udział w tag team matchu. Tak prezentują się dotychczas zapowiedziane walki na wcześniej wymieniony event:

NWA World Champion Nick Aldis vs James Storm

NWA National Champion Willie Mack vs Matt Cross

NWA Women’s Champion Jazz vs Allie