Powrót Randy’ego Ortona, Kevin Owens poprawia fana WWE, Podziękowania od Candice LeRae, Face paint Jeffa Hardy’ego, Przypomnienie feudu Alberto El Patrona

» Randy Orton, który nie pojawiał się w telewizji od 4 lipca, z powodu filmu, w którym występuję pod tytułem „Changeland”, wróci już w tym tygodniu na najbliższym SmackDown Live przed galą WWE Battleground, która odbędzie się w tą niedziele. Przypominamy, że zmierzy się z Jinderem Mahalem w stypulacji Punjabi Prison match, a stawką będzie główne mistrzostwo WWE.

» Podczas jednego z live eventu WWE, Kevin Owens podczas wychodzenia do ringu poprawił fana WWE, który spytał się o jego pas.  Sam termin „pas” jest na liście zakazanych słów w WWE, ponieważ sam Vince McMahon woli stwierdzenie „tytuł”. Poniżej można zobaczyć krótki urywek tej sytuacji!

» Candice LeRae – żona gwiazdy NXT Johnny’ego Gargano i jedna z uczestniczek turnieju Mae Young Classic podziękowała za duże wsparcie jednej z głównych gwiazd w dywizji kobiet w WWE jaką jest Bayley występująca na czerwonej tygodniówce. Czy zobaczymy w przyszłości Candice w głównym rosterze?

» Jak zauważono, Jeff Hardy miał na sobie specyficzny face paint na ostatnim live evencie WWE. Hardy często malował na różny sposób swoją twarz przez dłuższą część kariery w TNA, najczęściej za czasów gimmicku „Brother Nero”, lecz i wcześniej jako postać Jeffa często stosował takowe malunki. W WWE jednak od czasu powrotu nie widzieliśmy jego face paintów, a sama federacja postanowiła najwidoczniej o tym przypomnieć fanom. Czy Jeff pojawi się również w taki stylu na najbliższym Raw ?

@jeffhardybrand is READY! #WWEHuntington

A post shared by WWE (@wwe) on

» Na kanale YouTube Impact Wrestling możemy zobaczyć najnowszy podgląd tego co działo się na poprzedniej tygodniówce,a dokładniej feudu jaki toczy się pomiędzy mistrzem GFW Alberto El Patronem, a stajnią LAX: