Chris Jericho śpiewa na weselu, Finn Balor kontuzjowany? Heath Slater chwali Mahala i McIntyre’a, Tommy Dreamer o Battleground, Paige odpowiada na obawy fanów, Potwierdzono pierwszą walkę na gali SummerSlam!

» Chris Jericho, człowiek z wieloma talentami nadal pokazuje się coraz bardziej z dala od WWE. Tym razem wybrał się na wesele, w którym śpiewał w ramach ukraińskiego zespołu. Prawdopodobnie Y2J powróci do ringu podczas przygotowań do Wrestlemanii 34 w Nowym Orleanie.

» Kilku fanów opublikowało zdjęcia z Finnem Balorem, który gościł podczas live eventu WWE w Hampton. Na zdjęciach widać, że nosi na lewym ramieniu ponaklejane taśmy Kinesio.  Wydaje się jednak, że wszystko jest w porządku, a sam Balor pracuje nad tym, aby było wszystko jak najlepiej.

» Dawny lider stajni 3MB Heath Slater niedawno pochwalił Jindera Mahala i Drew McIntyre‘a za postępy i sukcesy, które obecnie osiągnęli w WWE. Slater powiedział: “Cieszę się z obydwu. Jako przyjaciel, cieszę się z obojgu nich “. Zapytano go także o jego ulubioną chwilę jego kariery WWE, na co odpowiedział:” To jeszcze nie nastąpiło “.

» Były mistrz ECW Tommy Dreamer podzielił się swoimi przemyśleniami na temat gali WWE Battleground, która odbyła się w niedziele. Dreamer, znany ze swoich meczów w Philly, skomentował PPV: “Byłem w tysiącach pojedynków właśnie tam”. Krótki filmik możemy zobaczyć poniżej:

» Niedawne zdjęcie WWE Superstar Paige z narzeczonym Alberto el Patronem wywołało pewien niepokój wśród fanów w ten weekend, podważając kwestię zdrowia dwukrotnej mistrzyni kobiet w WWE. Paige odpowiedziała zamieszczając nowe zdjęcie na Twitterze, wyrażając obawy i krytykę nad jej wyglądem.

» Po wygranym przez Natayle 5 osobowej walki eliminacyjnej o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown Live, zmierzy się na największej gali lata SummerSlam z Naomi. Żeby dojść do tego momentu musiała rywalizować z Becky Lynch, Laną, Taminą oraz na końcu z Charlotte Flair. SummerSlam 2017 odbędzie się 20 sierpnia w Barclays Center w Brooklyn, NY.