Nowe zdjęcie Paige powodują obawy wśród fanów, Nowy wygląd tytułu dla Naomi, Abyss zmieni swój wygląd ringowy? The Rock trenował MMA, Trish Stratus powróci do ringu?

» Poniżej znajduje się ostatnie zdjęcie Paige i Alberto El Patron w Dublinie, w Irlandii. Jak widzimy zawodniczka jest o wiele chudsza niż wtedy gdy widywaliśmy ją w ringu Vince McMahona. Spowodowało to dużo kontrowersji i obaw wśród fanów wrestlingu. Jak wielu krytyków mówi sam Alberto niszczy karierę swojej dziewczynie, nie wspominając o wielu wcześniejszych wydarzeniach, które były z nimi związane, budząc dużo wątpliwości.

» Na wczorajszej gali Battleground podczas 5-osobowej walki kobiet o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego SmackDown, na loży komentatorskiej pojawiła się Naomi i zaprezentowała nowy wygląd pasa, który pasuje do gimmicku mistrzyni.

The SmackDown #WomensTitle is officially feeling the glow! @trinity_fatu

A post shared by WWE (@wwe) on

» Legenda TNA Abyss, który ostatnio powrócił ze swoim gimmick’em na stałe do GFW, wydaje się być w trakcie zmian w wyglądzie jego postaci, o czym świadczy jego ostatni tweet poniżej. Dodatkowo powrócił jego manager James Mitchell, który występuje u jego boku.

» Niedawno legenda WWE The Rock ujawnił, że kiedyś, a dokładniej dziesięć lat temu trenował mieszane sztuki walki. The Great One twierdzi, że Greg Jackson miał być jego trenerem. To nie pierwszy raz kiedy dowiedzieliśmy się, że Rock chciał kontynuować karierę zawodnika MMA.

» Przeszłość i teraźniejszość spotkały się wczoraj na mediach społecznościowych, gdzie wymieniły się tweetami. Sama Trish gratulowała zawodniczkom WWE, a jedna z sióstr Bella szybko odpowiedziała, że jest ona im potrzebna. Wielu fanów zastanawiało się przez wiele lat, czy Stratus powróci na swoją “ostatnią walkę” i często mówiono, że to właśnie Nikki mogłaby zostać potencjalnym rywalem.