Naomi zmienia wygląd pasa, Matt Cappotelli po usunięciu guza mózgu, Problemy Alberto El Patrona, Kazuchika Okada spotyka się z legendami, Celebracja RKO w Lacrosse?

» Na ostatnim Live Evencie SmackDown Live można było zobaczyć dodane LEDY do tytułu mistrzowskiego kobiet tego brandu. Jest to co prawda zmiana raczej tylko dla posiadaczki, ponieważ pasuje ona tylko do postaci Naomi. Pas jak widać bardzo dobrze się prezentował podczas wejścia jak i dla samej Amerykanki:

» Zwycięzca „Tough Enough” – Matt Cappotelli w 2005 roku dowiedział się i podszedł do bardzo trudnej operacji usunięcia guza mózgu, która trwała 9-10 godzin. Dziś już wiemy, że zawodnik dalej walczy o zdrowie i dziękuje wszystkim, którzy w niego wierzą. Jak najbardziej przyłączamy się do pozdrowień i powrotu do ringu!

» Była gwiazda WWE oraz obecna Impact Wrestling Alberto El Patron miał bardzo ciężki wieczór, ponieważ stracił torbę podczas bezpośredniego lotu do Orlando. Co prawda ostatecznie odzyskał swoje rzeczy, lecz wszystko stało się 24 godziny przed wielką walką na Slammiversary XV. Jak wiemy zmierzy się z Bobbym Lashley’em,w którym zostaną zunifikowane GFW Global oraz Impact Wrestling World Heavyweight title.

» Kazuchika Okada, który obronił pas IWGP Heavyweight w walce z Codym podczas NJPW G1 Special w Stanach Zjednoczonych, spotkał i zrobił sobie zdjęcie wraz z legendami wrestlingu oraz mma po całej gali. Na zdjęciu możemy zobaczyć Stone Colda, Jima Rossa oraz Josha Barnetta!

» Wiele osób na pewno widziało na YouTubie setki wersji ‘RKO meme’, które działają już od ponad roku w wykonaniu fanów, dziś jednak jedna z akcji przebiła wszystko. Podczas meczu juniorów w lacrosse strzelec bramki postanowił wykonać RKO na innym chłopcu, który stał przy linii autu.  Filmik godny polecenia dla odrobiny uśmiechu!