Jim Ross o swojej przyszłości, Wywiad z Larrym Zbyszko, Hardy Broken Tailgate Party i wiele więcej…

» WWE Hall of Famer Jim Ross udzielił wywiadu dla Orlando Sentinel, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości w wrestlingu:

”Wciąż czuję się młody i w pełni sił do wykonywania powierzonych mi zadań. Działam w środowisku, w którym jest bardzo duża konkurencja, ale nie obchodzi mnie to, gdyż jestem dobry w tym co robię. Aby zrozumieć wrestling na scenie niezależnej trzeba tam przebywać przez pewien czas, a wszystko okaże się być proste. Najbardziej chciałbym podziękować fanom za wsparcie na jakie mogę liczyć z waszej strony przez cały czas”.

» Larry Zbyszko niedawno pojawił się w Hannibal TV, gdzie wypowiedział się na temat współpracy z Erickiem Bischoffem oraz Stevem Austinem:


”Gdy zaczynasz współpracę z Bischoffem to od razu stajecie się przyjaciółmi. Eric pomógł mi ułożyć plan dla nWo, a następnie przekonał Hulka Hogana oraz Kevina Nasha do spotkań ze mną. Steve Austin rozwinął w niesamowity sposób swój gimmick Stone Cold. Niestety miałem okazję z nim współpracować tylko jeden raz :(, ale wiem iż jest on prawdziwym twardzielem”’.

» Poniżej przedstawiamy trailer promujący imprezę ‘‘Hardy Broken Tailgate Party”, która odbędzie się 2 kwietnia w niedzielę w Orlando. Więcej informacji znajdziecie na MoreThanMania.com:

» Kapitan Charyzma Christian, Tommy Dreamer oraz Ricky Steamboat pojawili się w tym tygodniu w Wrestling Night:

» Darren Bongiovanni to człowiek zajmujący się statystykami w świecie wrestlingu, który zauważył, że Randy Orton oraz John Cena walczyli ze sobą aż dziewiętnaście razy od 2005 roku.

» Tuż przed SmackDown Live w Seattle, John Cena spełnił marzenie wraz z fundacją Make-A-Wish, spotykając się z Josephem. Poniżej zdjęcia ze spotkania: