Uwaga na Spoilery! Big Cass z tytułem na WrestleManii?, Curt Hawkins o harmonogramie, Wydarzenia z Impact Wrestling

» WWE RAW Superstar Big Cass udzielił wywiadu dla News Miner, w którym wypowiedział się na temat swojego udziału w Royal Rumble Matchu oraz planów dotyczących WrestleManii:

”To nie był najlepszy okres w moim wykonaniu, ale to była zabawna przygoda, ponieważ razem z Enzo Amore mieliśmy okazję porozmawiać z fanami i pokazać im z czego jesteśmy znani. Chciałbym występować co roku w walce wieczoru na WrestleManii, ale w tym roku chciałbym zdobyć pasy tag teamowe. Nie zdobyłem tytułu NXT oraz Tag Teamowego podczas pobytu w NXT. Na RAW chcemy udowodnić wszystkim, że jesteśmy w stanie spełnić swoje marzenia i zdobyć tag team titles”.

» WWE Superstar Curt Hawkins wystąpił gościnnie w Sam Roberts Wrestling Podcast, w którym wypowiedział się na temat powrotu do WWE:

”Na pewno jest to mój najlepszy okres w WWE. Mógłbym go porównać do tego, gdy współpracowałem z WWE Hall of Famerem Edgem. Tak wiem o tym, że wiele osób pomyśli sobie w taki sposób: Hej, zaraz przecież nie pojawiasz się na każdym z odcinków SmackDown Live. Ja takiej osobie odpowiem, że to jest nieprawdziwe stwierdzenie, ponieważ pojawiam się na każdym odcinku nie zależnie od tego, czy to w dark matchu czy jakimś segmencie. W sobotę, niedzielę oraz poniedziałek wezmę udział w live eventach, więc jestem bardzo zajęty”.

» Podczas wczorajszego odcinka TNA Impact Wrestling Drew Galloway pokonał Mahabiego Shere dzięki czemu zachował Impact Grand Championship.

» Bobby Lashley w walce wieczoru podczas Impact Wrestling pokonał Eddiego Edwardsa i zachował TNA World Heavyweight Championship.