Kontuzjowana gwiazda wraca w ten weekend, Enzo Amore prowokuje Conora McGregora, David Otunga z nowym projektem, Była diva WWE w nowym serialu

» Bułgarska gwiazda WWE Rusev jest reklamowany przez federacje, że już w ten weekend pojawi się na niedzielnym live evencie w Everett walcząc w Triple Threat Match’u przeciwko Mojo Rawley’owi oraz Kevinowi Owens’owi oraz w poniedziałek na live evencie w Bakersfield ponownie walcząc z Owensem i Japończykiem Nakamurą. Dalej jednak nie wiemy kiedy pojawi się już oficjalnie w telewizji na tygodniówce SmackDown Live.

» Po heel turnie Big Cassa sam Enzo postanowił wypowiedzieć się na twitterze prowokując samą gwiazdę UFC Conora McGregora:

»  Jak można zobaczyć w filmiku poniżej była gwiazda WWE David Otunga pracuje nad nowym projektem razem z synem Davidem Jr. pod nazwą „Love”:

» Była wrestlerka WWE i TNA Awesome Kong pojawiła się w Ring Rust Radio gdzie omówiła swoją rolę w nowym serialu „GLOW” w stacji Netflix. Seria zadebiutuje już 23 czerwca, a bohaterka pojawi się pod imieniem Tamme. Czy zawodniczka sprawdzi się w takiej roli? Oczekujecie na ten serial?