Live event WWE ujawnił wyniki MiTB, Fani chantują ”We want Enzo” na evencie, Mickie James opowiada o przygodzie z kobiecym wrestlingiem

» 7 lipca w Madison Square Garden odbędzie się live event z udziałem gwiazd WWE, podczas którego Ronda Rousey zmierzy się z mistrzynią RAW Women’s Nia Jax. Ta rezerwacja może oznaczać, że podczas najbliższej gali WWE PPV Money in the Bank obecna mistrzyni kobiet obroni swój tytuł mistrzowski. Oczywiście karta pojedynków na live event może ulec zmianie, jednak dzieje się tak bardzo rzadko.
Tej samej nocy Seth Rollins zmierzy się z Finnem Balorem oraz Eliasem, a na szali zostanie postawiony Intercontinental Championship. To może oznaczać, że na Money in the Bank mistrz obroni swoje mistrzostwo, jednak podczas SummerSlam odbędzie się wieloosobowy pojedynek o wcześniej wspomniany tytuł.

» Podczas niedzielnego live eventu w Waco z udziałem gwiazd WWE, fani chantowali “We Want Enzo”, po tym jak porażki w starciu z Danielem Bryanem doznał Big Cass. Tej nocy miał odbyć się pojedynek z udziałem Bryana i The Miza, jednak do niego nie doszło, co zbytnio nie spodobało się Universe zgromadzonym na arenie. Były mistrz IC wystąpił w Fatal 5-Way Matchu o United States Championship.

» WWE RAW Women, Mickie James udzieliła wywiadu dla Fredericksburg.com, w którym wypowiedziała się na temat swojej przygody z kobiecym wrestlingiem:

”Chciałam być największą gwiazdą w federacji, niezależnie od tego, czy musiałabym konkurować z facetami lub kobietami. Jestem bardzo wdzięczna WWE za szansę, jaką otrzymałam i wciąż mogę rozwijać swoje umiejętności ringowe oraz pomagać mniej doświadczonym koleżanką. Z pewnością moja kariera jest dla wielu kobiet inspiracją, co mnie bardzo satysfakcjonuje, ale ja nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa”.