Seth Rollins kolejnym przeciwnikiem Brocka Lesnara, Nia Jax faworytką na Money in the Bank, Tyler Breeze powrócił do NXT

» Zarówno portal PWInsider, jak i Cageside Seats informuje, że kolejnym przeciwnikiem Brocka Lesnara w walce o WWE Universal Championship będzie Seth Rollins. Wszystko za sprawą niesamowitego poparcia, na które może liczyć obecny mistrz IC. Warto zaznaczyć, że pierwotnie pretendentem miał być Roman Reigns, po tym jak na Greatest Royal Rumble niesłusznie przegrał pojedynek.

» W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że na gali Money in the Bank odbędzie się starcie z udziałem Nia Jax oraz Rondy Rousey o WWE RAW Women’s Championship. Według Cageside Seats faworytem w tej walce jest o wiele bardziej doświadczona wrestlerka, czyli obecna mistrzyni kobiet. Podobno w konflikt tej dwójki ma być zaangażowana Stephanie McMahon, która przyczyni się do heel turnu jednej z kobiet.

» Jak się okazało podczas ostatniego live eventu WWE NXT pojawił się Tyler Breeze, który w walce wieczoru pokonał Marcela Barthela. Wrestler RAW w przeciwieństwie do The Revival wygrał swój pojedynek po niespełnia siedmiu minutach. Jest, to dziwna sytuacja, która może sugerować o powrocie członka BreeZango do NXT.