Sami Zayn vs Bobby Lashley na Money in the Bank?, Ronda Rousey zadebiutuje w Japonii podczas tournee, Kto jest najdłużej panującym mistrzem w WWE?

» Wszystko wskazuje na to, że starcie z udziałem Samiego Zayna i Bobby’ego Lashleya wkrótce pojawi się w karcie tegorocznego WWE PPV Money in the Bank. Na oficjalnej stronie WWE pojawiła się zapowiedź kontynuacji tego konfliktu:

”Jaki przekaz ma Bobby Lashley dla Samiego Zayna? W zeszłym tygodniu Sami Zayn wprowadził do ringu siostry Bobby’ego, które zobaczyli fani WWE. Celem takiego działania było zepsucie reputacji byłego mistrza Impact Wrestling, który na początku kpił z przebranych mężczyzn, a następnie rzucił się na nich. Sytuację wykorzystał Sami, który natychmiast udał się na rampę. Jaki odwet szykuje Bobby współzałożycielowi The YEP! Movement”.

» WWE RAW Women, Ronda Rousey weźmie udział w tournee WWE po Japonii, które odbędzie się 31 sierpnia w Edison Arenie w Osace. Będzie to debiut w Azji dla pretendentki do tytułu mistrzowskiego kobiet RAW. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane gwiazdy, które pojawią się na wydarzeniu:

RAW Women’s Champion Nia Jax, WWE Intercontinental Champion Seth Rollins, RAW Tag Team Champion Bray Wyatt, Alexa Bliss, Roman Reigns, Sasha Banks, Finn Balor, Kevin Owens, Sami Zayn, Natalya, Jinder Mahal, Bobby Roode i Braun Strowman.

» WWE United Kingdom Champion, Pete Dunne za pośrednictwem Twittera udostępnił grafikę odnoszącą się do najdłużej panujących mistrzów w federacji World Wrestling Entertainment. Jak widać na zdjęciu, na pierwszym miejscu uplasował się WWE Universal Champion Brock Lesnar, a tuż za jego plecami jest wrestler z UK: