Dlaczego Vince McMahon był wściekły na Big Showa?, Lacey Evans o krok od mistrzostwa kobiet NXT, Shinsuke Nakamura o Last Man Standing Matchu

» WWE Superstar, The Big Show wystąpił w najnowszym odcinku The Steve Austin Show, w którym wypowiedział się na temat zdenerwowania Vince’a McMahona, ponieważ przewyższał on Akebono Taro podczas WrestleManii 21:

”Myślę, że to był jeden z moich najcięższych momentów w karierze. Ważyłem wtedy 537 Ibs. Kiedy współpracowałem z Akebono, to ważyłem już niecałe 509 Ibs, a mój przeciwnik jakieś 488 Ibs. Tuż przed walką prezes WWE, Vince McMahon wkurzył się na mnie, ponieważ pierwotnie chciał, aby to Akebono Taro ważył więcej ode mnie. Pamiętam doskonale moment, kiedy Vince podszedł do mnie i powiedział następujące słowa – 509 Ibs? Pokręcił głową i odszedł. Moja reakcja była następująca – jestem zabawką ważącą ćwierć tony, co mam Ci powiedzieć?”.

» Podczas ostatniego odcinka WWE NXT, Lacey Evans niespodziewanie pokonała Kairi Sane, co w pewnym stopniu przybliżyło ją do walki o mistrzostwo kobiet, które aktualnie jest w posiadaniu Shayny Baszler. W poniżej zamieszczonym materiale wideo, Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Lacey odnośnie jej wygranej. Wrestlerka stwierdziła, że jest to dla niej ogromna szansa, ale nie wie, co oznacza dla jej kariery. Lacey dodała, że nie obchodzi jej, to gdzie inne wrestlerki występowały/trenowały, ponieważ ma prawo do bycia własną szefową, która zgarnie wszystkie imiona swoich rywalek.

» Pretendent do tytułu mistrzowskiego WWE, Shinsuke Nakamura za pośrednictwem Twittera opublikował następujący post odnoszący się do Last Man Standing Matchu, jaki obejrzymy w jego pojedynku z AJ Stylesem podczas czerwcowej gali WWE PPV Money in the Bank.