Szczegóły kontraktu Toni Storm z WWE, Kolejny występ Babsa na evencie WWE NXT, Pentagon Jr opowiada o swoich idolach

» Jeśli chodzi o podpisanie kontraktu przez federację World Wrestling Entertainment z Toni Storm, to wiemy, że jej umowa nie jest związana stricte z całą organizacją, ale tylko na zasadzie WWE UK, więc nie będzie musiała występować w NXT, ani na innych pokazach. To samo dotyczy wszystkich talentów, które w ostatnim czasie podpisały kontrakt z WWE. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Storm będzie uczestniczką drugiego turnieju Mae Young Classic, ale jej obecność została zapowiedziana na turniej WWE United Kingdom – 18 i 19 czerwca w Londynie.

» Podczas wczorajszego live eventu z udziałem gwiazd WWE NXT, Raul Mendoza pokonał Lio Rusha. Przegrany został natychmiast zabrany na plecy przez Babatunde Aiyegbusi’ego i panowie udali się na zaplecze. Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie pojawiły się plotki sugerujące o debiucie tego duetu w głównym rosterze, ponieważ kilka osób z WWE widziałoby ich jako wzmocnienie w dywizji tag teamowej, która wciąż istnieje.

Zdjęcie użytkownika Babatunde Aiyegbusi.

» Impact World Champion Pentagon Jr. udzielił wywiadu dla Sports Illustrated’s Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat Konnana, Reya Mysterio oraz Alberto El Patrona:

”Ta trójka jest dla mnie bardzo ważna, a w szczególności Konnan, która od zawsze był ze mną. Mogę stwierdzić, że Konnan jest moim przewodnikiem oraz przyjacielem. Rey Mysterio miał bardzo wielki wpływ na rozwinięcie mojej kariery, ponieważ jest jednym z największych wykonawców w historii wrestlingu. Był moim idolem, a teraz mogę stwierdzić, że jesteśmy przyjaciółmi. Kolejną osobą, która podziwiam jest Alberto, on jako jeden z niewielu wierzył we mnie i jestem mu wdzięczny za wsparcie”.