Andrade “Cien” Almas zwycięzcą Royal Rumble Matchu?, Czy powstanie stajnia luchadorów w WWE?, Melina bliska powrotu do WWE

» Portal PWInsider.com informuje, że prezes WWE Vince McMahon chce, aby potencjalnym zwycięzcą przyszłorocznego Royal Rumble Matchu został były WWE NXT Champion Andrade “Cien” Almas aktualnie występujący na SmackDown Live, gdzie prowadzi konflikt z Sin Carą. Gdyby oficjele WWE zdecydowali się na takie posunięcie, to z pewnością byłoby to wielkie zaskoczenie, wielka niespodzianka.

» Kilka osób z WWE chciałoby stworzyć stajnię luchadorów w składzie: Rey Mysterio, Fenix oraz Pentagon. Ta trójka być może w tym roku dołączy do federacji, ale aktualnie priorytetem byłych Impact Heavyweight Championów są występy i zobowiązania wiążące ich z Lucha Underground. Przedstawiciele WWE są bardzo zdeterminowani pozyskaniem całej trójki i z pewnością tak się stanie tuż po wygaśnięciu kontraktów Fenixa i Pentagona z LU.

» Oficjele WWE zdecydowali się na nawiązanie współpracy z Meliną odnośnie jej potencjalnego występu na historycznym wydarzeniu jakim będzie październikowa gala WWE PPV Evolution. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim zmierzy się doświadczona wrestlerka, ale być może nie będzie to jej ostatni występ w telewizji WWE.