Gwiazda Impact Wrestling wkrótce w WWE?, Medusa wystąpi na WWE PPV Evolution?, Gwiazdy MLW jednak nie dla WWE, Brian Pillman Jr w MLW

» Podobno oficjele WWE są zainteresowani podpisaniem kontraktu z Impact Wrestling Star Killerem Krossem – informują zagraniczne źródła. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy 33 letni wrestler zdecyduje się na przenosiny do Orlando, gdzie miałby rozpocząć swoją przygodę z Performance Center, ponieważ do walki o jego kontrakt włączyli się także oficjele New Japan Pro Wrestling. W 2015 roku Kross występował w federacji Lucha Underground, a następnie rozpoczął swoją przygodę z Lucha Libre AAA.

» WWE Hall of Famer Alundra Blayze za pośrednictwem Twittera poinformowała, że jest zainteresowana powrotem do ringu podczas historycznego wydarzenia WWE PPV Evolution, które odbędzie się w przyszłym miesiącu:

» Portal WrestlingInc informuje, że spekulacje dotyczące dołączenia Pentagona Jr oraz Fenixa do WWE są tylko plotkami i nie należy ich teraz brać na poważnie, ponieważ wrestlerzy są związani kontraktem z MLW do przyszłego roku. Warto także wspomnieć, że Brian Pillman Jr podpisał trzyletni kontrakt z MLW, dzięki czemu będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z NJPW Dojo.