Powód braku bookingu Neville’a na scenie niezależnej, Trzy ważne nominacje dla Mickie James, Niespodziewane zwycięstwo Alishy Edwards

» Interesujące jest, to że były WWE Cruiserweight Champion Neville nie został jeszcze zabookowany przez niezależną federację. Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że promotorzy kontaktowali się z wrestlerem, jednak on im powiedział, iż nie może jeszcze akceptować bookingów i muszą chwilę poczekać.

» WWE Women Mickie James została nominowana do trzech nagród Native American Music za swoją twórczość country. Głosowanie zakończy się w czwartek 11 października, a dzień później w Niagara Falls odbędzie się ceremonia rozdania nagród. Poniżej znajduje się komentarz wrestlerki:

» Alisha Edwards odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w Impact TV po ponad roku. Jej przeciwniczką była Katarina, która została rozproszona przez Grado oraz Joe Hendry’ego. Ten drugi zadebiutował z nowym theme songiem(teledyskiem), który był nawiązaniem do Katariny i jej pobytu w WWE: